H Sanktuarium Annapurny

Rafting na rzece Trishuli
Cena: 1000 PLN

Rafting uważany jest za jeden z najbardziej ekscytujących sportów ekstremalnych, chętnie wybierają go turyści chcący poczuć dreszcz emocji, dobrej zabawy, a zarazem zmierzyć się z żywiołem wody.
Nepal jest idealnym miejscem do uprawiania raftingu. Jego naturalne ukształtowanie terenu sprawia, że każda rzeka tworzy tu odcinki o zróżnicowanym stopniu trudności spływu. Znajdą tu coś dla siebie amatorzy gwałtownych, pełnych bystrzy odcinków, jak i początkujący, którzy preferują raczej łagodniejsze trasy. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają niedługiej, lecz emocjonującej rozrywki, na rzece umiarkowanie rwącej, ale mającej kaskadowe uskoki, gwarantujące mnóstwo emocji. Atrakcyjność przygody potęguje fakt, że spływ odbywa się pośród niezwykłej, dzikiej przyrody nepalskiej.
Nasza wyprawa na spotkanie z Trishuli rozpocznie się w Kathmandu, skąd po 3 godzinach podróży dotrzemy do Charaundi; tu już tylko krótki odcinek dzieli nas od brzegów rzeki. Zostaniesz wyposażony w kamizelkę ratunkową, kask i inny niezbędny ekwipunek mający zapewnić bezpieczeństwo. Zostaniesz też poinstruowany o wszelkich niezbędnych środkach ostrożności w trakcie spływu.
Rafting tego dnia zakończymy rozbiciem obozu namiotowego na brzegu rzeki. Kolejnego popłyniemy do Simaltal, po drodze zjemy obiad w Mugling. Z Simaltal udamy się w powrotną podróż do Kathmandu, w pięknym otoczeniu górskich masywów, lasów i nepalskich wiosek.

Dzień 1: Podróż z Katmandu do Charaundi – punktu startowego raftingu. Podróż autobusem turystycznym około 3 godziny. Szkolenie, przygotowanie, start raftingu. Obóz namiotowy.
Dzień 2: Śniadanie, czeka nas tego dnia ok 5 godzin raftingu. Zatrzymamy się na lunch w Mugling. Zapierająca dech przyroda, wartki strumień rzeki dostarczą niesamowitych emocji.Docieramy do Simaltal skąd wracamy do Katmandu/Pokhary.
 

  1. Transport z Katmandu oraz transport powrotny do Katmandu autobusem turystycznym
  2. Wszystkie posiłki w trakcie raftingu
  3. Zakwaterowanie w namiocie
  4. Wszystkie niezbędne wyposażenie raftingowe oraz przewodnika wycieczki
  1. Wydatków osobistych, zimnych napojów oraz napojów alkoholowych
  2. Zwyczajowych napiwków dla przewodnika

Znajdź swoją
Własną
drogę

Newsletter

Należymy do:

  • w Katmandu
  • i
  • w Katmandu
  • i