O nas

H

Meroway Adventure to Twoja droga podróży. Chcemy byś robił to, co kochasz, a skoro tu jesteś, to z dużym prawdopodobieństwem kochasz również góry, Nepal. Chcemy byś mógł z nami doświadczyć gór najwyższych, majestatycznych, wciąż w wielu miejscach dziewiczych - Himalajów. Chcemy umożliwić Ci również poznanie tego niezwykłego, magicznego kraju i jego wyjątkowej kultury.

Mero w języku nepalskim oznacza „mój/moja/moje”, „way” z języka angielskiego oznacza drogę, kierunek, sposób. Meroway Adventure to droga podróży do królestwa najwyższych gór świata, ale otwarta, elastyczna, unikalna, taka, którą Ty również tworzysz. Na początku, może nieśmiało zastanawiasz się czy to przygoda dla Ciebie, po czym bardzo szybko możesz zacząć jej pragnąć. Chcemy jednak by ta podróż, bez względu na to czy wybierzesz poznawanie himalajskich szczytów z pokładu samolotu, z punktu widokowego Poon Hill, czy też zdecydujesz się na zdobywanie jednej z najwyższych gór świata – była możliwie najbardziej Twoja i mogła być niezapomnianym doświadczeniem Twojego życia.

Specjalizujemy się w organizacji podróży do Nepalu i mamy ambicje być w tym najlepsi. W ofercie posiadamy liczne trekkingi, oferty wspinaczkowe na szczyty trekkingowe, jak również dla tych najbardziej ambitnych zdobywców – ekspedycje na najwyższe góry świata. Zależy nam jednak by pokazać całą różnorodność Nepalu, dlatego będziemy Ci proponować uzupełnienie górskiej przygody poznawaniem innych wartych uwagi miejsc tego niezwykłego kraju. Wierzymy, że poznawanie nowego kraju, zwłaszcza tak innego od naszego wymaga uwagi i możliwie blsikiego kontaktu. To według nas możliwe jest do osiągnięcia z możliwie najbliższej perspektywy, czasem delikatnej, intymnej. Lubimy gdy nasze grupy są niewielkie, wtedy jesteśmy w stanie zapewnić największą różnorodność i dostępność do himalajskich i nepalskich przeżyć. Choć zdarza nam sę organizować większe wyjazdy, staramy się projektować plany w taki sposób aby były idealne dla kilku-osobowych grup.

Uzgodniliśmy wartości, w które wierzymy i którymi zawsze będziemy się wyróżniać. Wierzymy, że pomogą nam zyskać prawdziwych partnerów podróży na wiele lat i pozwolą na dostarczanie wyjątkowych doświadczeń wszystkim tym, którzy zdecydują się przejść odcinek drogi z Meroway Adventure.

Pozwoliliśmy sobie opisać je szczegółowo poniżej.

Nasze
wartości

1

KLIENT

W
Zadowolony Klient to nasz sukces. Dołożymy wszelkich starań byś czuł, że jesteś dla nas najważniejszy. Zależy nam by cała Twoja przygoda z Meroway Adventure dostarczyła Ci nie tylko niezapomnianych, cudownych wrażeń, ale byś był pewien, że każdy w Zespole Meroway Adventure dba o Twoją satysfakcję z podróży. Jesteś naszym Gościem.
Z

UCZCIWA CENA

2
Wiemy, że cena ma znaczenie. W Meroway Adventure dokładamy starań byś otrzymał najlepszą możliwą ofertę w proponowanej cenie. Nasza oferta nie zawiera „gwiazdek”, otrzymasz od nas pełną informację o tym co jest uwzględnione w cenie, a z jakimi dodatkowymi kosztami musisz się liczyć. Rozważnie zarządzamy budżetem, szukając najbardziej adekwatnych, dobrej jakości rozwiązań, które usatysfakcjonują naszych Gości, dając im jednocześnie poczucie, że są traktowani fair.
3

ELASTYCZNOŚĆ

Y
Planujemy ofertę Meroway Adventure w najlepszy znany nam sposób, korzystając z wielu lat doświadczeń naszego Zespołu. Słuchamy głosu naszych klientów. Mimo to wiemy, że zdarzają się sytuacje, które wyzwalają możliwość dokonania zmian na lepsze. Pogoda jest nieprzewidywalna, samopoczucie może być różne, dany region może okazać się dla Ciebie nad wyraz interesujący. Dlatego nasze oferty nie są zamknięte. Pozostawiamy naszym Klientom możliwość wpływania na przebieg podróży. Jeśli uznasz, że warto dokonać wartościowej dla Ciebie zmiany w podróży, dlaczego jej nie zrobić? Porozmawiaj o tym z Przewodnikiem Meroway Adventure, upewnij się wspólnie z Twoimi towarzyszami podróży, że całość dalej spełnia Wasze oczekiwania. My zrobimy co w naszej mocy by odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Meroway Adventure to Twoja droga podróży.
f

BEZPIECZEŃSTWO

4
Podróż w najwyższe góry świata to niezwykłe doświadczenie i niesamowita przygoda. Dla nas jednak to również obowiązek dbania o bezpieczeństwo naszych Gości, które jest dla nas najwyższym priorytetem i które traktujemy z najwyższą powagą. Z Meroway Adventure zawsze jesteś pod opieką doświadczonych, sprawdzonych, licencjonowanych przewodników górskich i wspinaczy, którzy znają i stosują zasady bezpiecznej turystyki. Wiedzą również jak postępować w sytuacjach kryzysowych, są przeszkoleni z zasad udzielania pomocy i dołożą wszelkich starań, aby Twoja podróż była bezpieczna oraz by umiejętnie zarządzić ryzykiem i ewentualną sytuacją kryzysową. Jesteśmy pełnoprawną organizacją zajmującą się organizowaniem turystyki w Nepalu, zarejestrowaną w TAAN (Trekking Agencies' Association of Nepal), Nepal Tourism Board (nr licencji 1844/071) oraz w NMA (Nepal Mountaineering Association). Jako pełnoprawny organizator trekkingów i wypraw wspinaczkowych na terenie Nepalu, posiadamy odpowiednie gwarancje i zabezpieczenia, które uczynią Twoją podróż w pełni bezpieczną.
5

UNIKALNOŚĆ

C
Chcemy dać Ci więcej. Pokazać to, co trudno dostępne i czasem wydawałoby się niemożliwe. Wiemy, że masz chęć poznania, odkrywania, eksplorowania, doświadczania. Człowiek zawsze był ciekawy, wierzymy, że ciekawość rozwija. Postaramy się zawsze, gdy to będzie możliwe dostarczyć w Twojej podróży element unikalności, który sprawi, że przeżyjesz przygodę mniej standardową, czasem zaskakującą. Chcemy byś przebył drogę z Meroway Adventure w możliwie najciekawszy sposób.
X

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

6
Meroway Adventure ma korzenie w Nepalu. Członkami naszego Zespołu w większości są rodowici Nepalczycy, Sherpowie, często przyjaciele lub dobrzy znajomi. Jesteśmy przekonani, że znając swój kraj, język i kulturę najlepiej, będą nie tylko znakomitymi przewodnikami, wspinaczami, ale również Twoimi partnerami w podróży. Nepalczycy to naród ludzi bardzo życzliwych, przyjaznych, uśmiechniętych o niezwykłej i różnorodnej kulturze. To jednak również naród, którego mieszkańcy są jednymi z najuboższych na świecie, często posiadający ograniczony dostęp do opieki medycznej i edukacji. Meroway Adventure za cel stawia sobie dbałość o rozwój swojego Zespołu, poprawiając jakość życia jego członków. Dbamy o godziwe warunki zatrudnienia, bezpieczeństwo i poczucie komfortu całego Zespołu, jak również współpracujących z nami tragarzy. Chcemy też nieustannie dawać wsparcie w rozwoju kwalifikacji naszych Przewodników i Wspinaczy, jak również stwarzać nowe miejsca pracy dla społeczności nepalskiej. Świadomie to im powierzamy opiekę nad naszymi Gośćmi.
B

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania do Meroway Adventure, zapraszamy - pisz do nas.

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Znajdź swoją własną drogę

Znajdź swoją
Własną
drogę

Newsletter

Należymy do:

  • w Katmandu
  • i
  • w Katmandu
  • i