Wokół Annapurny - wyzwanie 29.10. - 12.11.

o31/07/2017

Masz dobrą kondycję i marzysz o podróży w Himalaje? Jednym z Twoich ograniczeń jest limitowany czas urlopowy?

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do grupy realizującej trekking Wokół Annapurny w intensywnym wymiarze. Propozycja jest szczególnie interesująca, że potrzeba naprawdę niewielu dni urlopowych aby doświadczyć tej nieziemskiej przygody. Oczywiście jeśli limity urlopowe Was dotyczą...

Wybierając tę przygodę i odliczając wszystkie dni wolne (soboty, niedziele, 1.11. i 11.11., za który pracodawca zobowiązany jest Wam oddać wolne bo wypada w sobotę), potrzebujecie de facto tylko 10 dni urlopowych razem z lotem międzynarodowym :) Autorski program został tak dostosowany abyście bezpiecznie i spokojnie osiągnęli planowany punkt kulminacyjny podróży - Przełęcz Thorong La na wysokości 5416m, a potem w bardziej śmiałej wersji zeszli w dół, nie tracąc przy tym pełni doświadczeń tego trekkingu, przez wielu uznawanego za jeden z najpiękniejszych.

Jeszcze jedna ciekawostka! Dla tych, którzy nie przepadają za lotami lub mają po prostu opór przed lataniem małymi samolotami, w tym trekkingu zaplanowaliśmy również opcję "bezlotową", tj. odcinki nie należące do wyjątkowo interesujących trekkingowo przemierzymy lokalnym transportem naziemnym :)

Podoba Wam się ta opcja? Skontaktujcie się z nami aby poznać szczegóły! Serdecznie zapraszamy!

Obawiasz się, że Twoja kondycja nie jest wystarczająca aby uczestniczyć w intensywnym trekkingu? Spokojnie, masz sporo czasu by się przygotować.

Start (przylot do Katmandu): 29.10. - koniec (wylot z Katmandu) 12.11.

A jeśli macie ochotę na przedsmak przygody, zapraszamy do obejrzenia filmu z podobnej wyprawy tą trasą.

A no i ważne dla większości...cena. USD 1460.

Inne aktualności

Znajdź swoją
Własną
drogę

Newsletter

Należymy do:

  • w Katmandu
  • i
  • w Katmandu
  • i