Wokół Annapurny - odkrywając skarby Manang 29.10.2016 - 12.11.2016

o07/04/2016

Zapraszamy serdecznie do zapisów otwartej grupy na trekking Wokół Annapurny. Wyjazd rozpoczyna się 29 października - jest to dzień przylotu do Katmandu, a kończy się dnia 12 listopada, jest to tym samym dzień wylotu z Katmandu.  Ze względu na sprzyjające daty świąteczne w Polsce, można skorzystać z mniejszej dni urlopu decydując się na wyjazd w tym terminie (wolny 1 i 11 listopada). Drugi proponowany termin wyprawy to druga połowa listopada. Odpowiadając na Wasze prośby oraz uwzględniając zmieniającą się sytuację na tej trasie, przygotowaliśmy krótszą niż wcześniej trasę, dzięki której jednak doświadczycie wszystkich najważniejszych skarbów królestwa Manang.

Rozpoczniemy od zwiedzania pięknej i tajemniczej stolicy Nepalu, po czym udamy się w górską podróż, która może odmienić Wasze życie, a jeśli nie - to na pewno dostarczy Wam wielu wyjątkowych wrażeń. 

Trekking dookoła Annapurny przez wielu uznawany jest za jeden z najpiękniejszych trekkingów świata. Jest to trasa niezwykła i choć ciesząca się dużą popularnością, wcale nie tak bardzo zatłoczona. Będziemy przebywać różne rejony, od zielonego i gęstego lasu, po tereny pustynno- górskie, docierając do kulminacyjnego punktu podróży - najwyżej na świecie położonej przełęczy Torong La na wysokości 5 416 n p.m.! Odkryjemy wiele rozmaitych, zróżnicowanych kulturowo grup etnicznych. Ta jedna z najbardziej popularnych na świecie tras trekkingowych to zaproszenie do królestwa dziesiątej pod względem wysokości góry świata, Annapurny.

Szczegóły całej wyprawy możecie przeczytać tutaj. Koniecznie zapoznajcie się z informacją o tym co zawiera a czego nie zawiera cena. Jak zwykle staramy się Wam dać jak najwięcej w dobrej cenie. Zapraszamy do rezerwacji już teraz!

Jesteście zainteresowani innym terminem? Nie ma problemu, skontaktujcie się z nami.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z naszej ostatniej wyprawy tą trasą. Było fantastycznie, to opinia naszych wspaniałych podróżników i nas samych :)

 

 

 

Inne aktualności

Znajdź swoją
Własną
drogę

Newsletter

Należymy do:

  • w Katmandu
  • i
  • w Katmandu
  • i