• w Katmandu
 • i

TO TWOJA DROGA.
OTWÓRZ OCZY, UMYSŁ I SERCE.

BĄDŹ CIEKAWY, EKSPLORUJ, INSPIRUJ SIĘ.

Doświadcz przygody w Himalajach

Nasze
wartości

 • W

  KLIENT

  Zadowolony Gość to nasz sukces. Dołożymy wszelkich starań byś czuł, że jesteś dla nas najważniejszy.
 • Z

  UCZCIWA CENA

  Wiemy, że cena ma znaczenie. Dokładamy starań byś otrzymał najlepszą możliwą ofertę w proponowanej cenie.
 • Y

  ELASTYCZNOŚĆ

  Planujemy ofertę Meroway Adventure w najlepszy znany nam sposób, korzystając z wielu lat doświadczeń naszego zespołu. Dajemy Ci jednak możliwość modyfikowania przebiegu Twojej podróży.
 • f

  BEZPIECZEŃSTWO

  Z Meroway Adventure zawsze jesteś pod opieką doświadczonych, sprawdzonych, licencjonowanych przewodników górskich i wspinaczy. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje.
 • C

  UNIKALNOŚĆ

  Chcemy dać Ci więcej. Pokazać to, co trudno dostępne i czasem wydawałoby się niemożliwe.
 • X

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

  Dbamy o godziwe warunki zatrudnienia, bezpieczeństwo i poczucie komfortu całego Zespołu, jak również współpracujących z nami tragarzy.

Team

Rekomendacje
uczestników

Dariusz Nedzi

Do Meroway trafiliśmy absolutnie przypadkiem. Bardzo R(!)enomowane biuro podróży po raz trzeci wystawiło nas do wiatru, pisząc 2 tygodnie przed wyjazdem, że niestety podróż nie dojdzie do skutku z różnych powodów. I tak nas zostawili. Chwila konsternacji, bo przecież urlopy zaplanowane itd. i co teraz robić. Z pomocą przyszedł internet i wyszukiwarka "polscy przewodnicy w Nepalu". Wtedy trafiliśmy na p. Paulina. Pierwszy mail do niej i od razu odpowiedź pokazały nam, że tak, to jest ta droga. Najlepsza droga! Razem z rodziną zjechaliśmy już kawał świata, ale nigdzie nie mieliśmy jeszcze tak dobrej opieki ani tak dobrze skrojonego na miarę programu. Wszystko było tak jak chcieliśmy i kiedy chcieliśmy. Współpraca z przewodnikami lokalnymi (Kathmandu, Chitwan, Pokhara i wreszcie trekking do ABC) bardzo dobra, a ludzie przyjaźni, rozmowni i z dużą wiedzą na temat tego w czym pracują. Podsumowując, to była bardzo dobra decyzja, że zdecydowaliśmy się wybrać do Nepalu właśnie z MEROWAY i polecamy ich usługi bardzo gorąco, zarówno tym, dla których Nepal to tylko Himalaje i trekking, ale i tym, którzy chcieliby w tym kraju dostrzec coś więcej.

Małgorzata Korytowska

To już był mój piąty trekking w Himalajach, ale tym razem w innej formule. Po raz pierwszy zdecydowałam się na wyjazd w pojedynkę, tylko w towarzystwie lokalnego przewodnika i portera. Bardzo mnie w realizacji tego pomysłu wsparła Paulina i firma Meroway . Wszystko było doskonale zorganizowane, mocno dopasowane do moich potrzeb i wymagań. Czułam się bardzo bezpiecznie podczas trekkingu, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie moich towarzyszy :). A jednocześnie miałam mnóstwo czasu dla siebie, o co czasami jest trudno na co dzień… Pogoda dopisała, wyzwaniom sprostałam, na trasie spotykałam wiele osób z różnych krajów. Świetna przygoda, polecam wszystkim. I rekomenduję Meroway za ich profesjonalizm, doświadczenie, znajomość lokalnych uwarunkowań i pełną orientację na klienta :). Gosia Korytowska

Zuzia Bluszcz

Wyjazd w egzotyczne strony potrafi być stresujący ale nie jeśli wybierasz trekking z Meroway :) Dla nich naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych a to dlatego, że do każdego podchodzą indywidualnie, dopasowując się do klienta a nie używając schematów. Mój pierwszy trekking w Himalajach był pełen pozytywnych wrażeń i pozbawiony stresu. Mogłam skupić się na podziwianiu gór nie przejmując się kwestiami organizacyjnymi a jednocześnie wciąż przeżyć niepowtarzalną przygodę!

Jagoda, Michał, Karol, Izi man, Karol, Dawid, Maciek, Marcin

Namaste! Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Meroway za niesamowitą przygodę w Himalajach. Podróżowanie z Państwa pomocą było dużo prostsze, przyjemniejsze a przede wszystkim bardziej świadome. Szczególnie chcieliśmy podziękować Nimie- naszemu przewodnikowi za całkowity profesjonalizm, poczucie humoru i bardzo dużą elastyczność .Przed podróżą sami zastanawialiśmy się czy korzystanie z przewodnika to dobry pomysł, ale po fakcie wiemy, że podróż tylko na tym zyskała. Dziękujemy za podzielenie się z nami tym co lokalni ludzie mają najlepszego do zaoferowania, za najlepsze lassi, pyszne chili chicken, pomoc przy chorobie wysokościowej i podanie ręki na oblodzonych ścieżkach. Dziękujemy i z pewnością do zobaczenia.

Jana Urbańska

Spędziłam trzy tygodnie w magicznej krainie jaką są Himalaje. Byłam trzy razy w Himalajach, ale tym razem z rodziną. I właśnie z tego powodu potrzebowałam fachowej opieki. Dzieki Meroway otrzymałam to czego szukałam, czyli profesjonalną obsługę. Wszystko było zaplanowane od pierwszego do ostatniego dnia. Dziękuję, dzięki wam mogłam spokojnie z rodziną napawac się pięknymi widokami a po trekingu poznać bogatą kulturę Nepalu.

Kasia Messyasz

I spent 3 weeks in Nepal, did Annapurna Trekking Circuit and crossed Thorong La Pass 5416m. It was such an amazing experience! I was enjoying amazing views, culture and beautiful peaceful places in Himalayas. I could fully focus on this part as Nima and the rest of the Meroway Team took care of everything! They were very professional and I felt very safe and supported during the entire trekking. What is more, it was fully customized trek as we actually told Nima what we would like to do and he planned everything! I can fully recommend Meroway to anyone who would like to go to Nepal for trekking or expedition. Experienced and professional staff that is following all agreements and takes safety issues seriously. Meroway Team - thank you very much for everything! I'll be back for sure � Namaste ���

Aleksander Mikołajczyk

W październiku 2017 spędziliśmy z dziewczyną wspaniałe 18 dni na trekkingu do Everest Base Camp i chcielibyśmy serdecznie podziękować całej ekipie Meroway Adventure! Wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie i dokładnie tak jak w opisie wyprawy, a nawet lepiej. Począwszy od przylotu na lotnisko w Katmandu aż do wylotu do Polski naprawdę czuliśmy, że jesteśmy na wakacjach i nie musieliśmy się martwić dosłownie o nic. Zawsze wszystko było punktualnie i bez żadnych problemów, a przedstawiciele biura bardzo mili i chętni do pomocy. Zakochaliśmy się w Himalajach i na pewno tam wrócimy z Meroway Adventure! Specjalne podziękowania przesyłamy dla naszego przewodnika Buddiego :) Dzięki jego profesjonalizmowi i doświadczeniu nikt z naszej 4-osobowej drużyny nie miał żadnych problemów z wysokością (aklimatyzacja :)) i nie odniósł żadnej kontuzji. Do tego szykował nam wieczorem świeże owoce! Poza tym to naprawdę niezwykle sympatyczny i wesoły człowiek :) Jeśli chcecie spełnić marzenia i pojechać w Himalaje to Meroway Adventure jest najlepszym wyborem. Szczerze polecam Paulinę i Nimę!

Julia Parker

I booked a Mera Peak Expedition through Meroway and couldn’t say enough good things about the company. Every aspect of the trek was organized extremely well. Our guide, Buddhi, was above and beyond amazing and always kept our safety as a priority. He also did everything in his power to get us to the peak. He hired a Sherpa for the summit assault so that if any of us needed to turn around, we could do so safely without having everyone turn around. We had a small group (4). I highly recommend Meroway for their professionalism, organization, leadership, and determination.

Henry Holdsworth

My girlfriend and I completed the Everest Base Camp Trek and Mera Peak Trek with Meroway and it was incredible! Everything was well organised and efficient, everyone involved was friendly and knowledgeable! Nima the owner went above and beyond making sure all our hotels were booked and he even booked a plane for us from Pokhara! Our guide Buddhi was incredible, his knowledge and experience was insane and his acclimatisation process was legendary! We’ve come away with some amazing memories and great sense of all aspects of Nepali culture!! Awesome company who I’ll be using again!!

Wiktor Kowalski

Dzięki Meroway za cudowne wakacje! „Sanktuarium Annapurna – wyzwanie” to mój pierwszy trekking w Himalajach, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Słoneczna listopadowa aura dała solidny zastrzyk witaminy D, a piękno gór dostarczyło mnóstwo wspaniałych wspomnień i pozytywnej energii, której starczy na całą ciemną zimę w Polsce. Każdemu w wieku od lat 8 do 80 polecam odwiedzić Nepal, a najlepiej korzystając z usług Meroway, co gwarantuje, że wyciśniecie z wyjazdu wszystko to co najlepsze! Szczególne podziękowania dla Pauliny za: 1) Cierpliwe odpowiadanie na masę pytań przed wyjazdem, 2) Umożliwienie zmodyfikowania wycieczki dosłownie na chwilę przed jej rozpoczęciem. Oraz ogromne podziękowanie dla Nimy i Furdeniego za: 1) Zaplanowanie super trasy i zatroszczenie się o wszystko w najdrobniejszych szczegółach tak, że z żoną mogliśmy się totalnie wyluzować przez te dwa tygodnie i skupić się wyłącznie na zapierających dech w piersi widokach oraz bogatej kulturze Nepalu i to już od wyjścia z lotniska, aż do ostatniej godziny przed wylotem do Polski – bez Was to by była „masakra” , 2) Wesołe towarzystwo, serdeczność i poczucie humoru, 3) Kulinarne ciekawostki, zwłaszcza te spoza menu oraz za niekończące się dokładki Dal Bhatu, 4) Degustacje przeróżnych trunków z ziaren milletu oraz pyszne lassi, 5) Nauczenie wielu nazw szczytów oraz przydatnych nepalskich słów takich jak kukra, kukur i kukuri, Jeszcze raz wielkie dzięki i trzymajcie tak dalej!

Alicja Pietraszkiewicz

Wyjazd z Meroway Adventure spełnił moje wszystkie oczekiwania. Od wyjścia z lotniska miałam zapewnioną opiekę Nimy, a w trakcie trekingu organizatorzy dbali o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników. Co dla mnie też było ważne, widziałam szacunek do lokalnej ludności i uszanowanie tego, że byliśmy tylko gośćmi w tych miejscach. Himalaje są piękne, a przeżycia z trekingu pozostaną na zawsze w mojej pamięci:) Polecam.

Luiza Bodurka

Pierwsza moja wyprawa w Himalaje. Coż można powiedzieć?.....bardzo dobrze dobrana grupa ludzi ,przepiękne i nie zapomnine widoki.Cała wyprawa przebiegała według planu.Zdobyliśmy zamierzone cele:) z wyjatkiem ostanich dni w Lukli gdzie oczekiwalismy na powrót do Kathmandu i grupa została rozbita w drodze powrotnej. Brakowało więc końcowego pożegnania z członkami trekingu. Ogólnie mówiąc ...super spędzony czas:)

Tom Kiivit

Hello Meroway Nima and Paulina, I want to thank for the great individual service to our Everest Base Camp trek. It was an unforgettable experience, and i can support only recommend this agency. Best Regards Tom

Blog

Newsy

Znajdź swoją
Własną
drogę

Newsletter

Należymy do:

 • w Katmandu
 • i
 • w Katmandu
 • i